Ahşap Oyun Parkları

Ahşap Oyun Parkları, Ahşap Oyun Parkı Fiyatları, Ahşap Oyun Parkı Modelleri, Oyun Parkları, Ahşap Parklar, Çocuk Oyun Parkları ve diğer çeşitler Yıldız Park Ahşap'ta. Tüm ahşap oyun parkı modelleri kendi üretimimizdir.

Ahşap Oyun Parkı Fiyatları

Ahşap oyun parkı fiyatı üretilen parkın ölçüsü, modeli ve kalitesine göre farklılık göstermektedir. Tüm modellerimizde ahşap malzeme olarak 1. sınıf emprenye edilmiş çam ağacı kullanmaktayız. Diğer aksamlar içinde uzun ömürlü ve dayanıklı malzemeler kullanıyoruz. Oyun parkının kurulacağı alana metal ayaklar ile zemine bağlantısı çok sağlamlaştırılmaktadır. Malzeme, model, ölçü ve son olarak tecrübeli işçilik fiyatı belirlemektedir.

Ahşap Oyun Parkı Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ahşap oyun parkı yaptırırken dikkat edilmesi gerekenler başlıca şunlardır;

  • Ahşabın Kalitesi
  • Çatı Malzemesi
  • Bağlantı Ekipmanları
  • İmalat ve İşçilik
  • Boya ve vernik kalitesi
  • Kullanı alanına göre taşıyıcıların kapasitesi

GARANTİ ve MONTAJ

Tüm ürünlerimiz çürüme ve küflenmeye karçı 10 yıl garantilidir.

İstanbul il içerisine ücretsiz nakliye ve montaj.

Türkiye'nin her yerine montajımız vardır.

KULLANILACAK KERESTE CİNSİ

Kullanıcalak kereste ithal çam olup TS 1264 ' e göre aşağıdaki gibi olacaktır.Kerestede nokta budak bulunabilir. Çürük, özürlü, kısmen kaynamış ve düşen budaklar kerestede bulunmaz. Halka çatlağı, büyük yarıklar bulunmaz.. Ahşap yüzeyler sıfır zımpara ile zımparalanacak ve kereste dört tarafı silinmiş ve pahyalanmış olacaktır.

AHŞAP ÇOCUK PARKI, AHŞAP ÇOCUK OYUN PARKI, AHŞAP ÇOCUK OYUN GRUPLARI, AHŞAP OYUN GRUBU, AHŞAP PARK, AHŞAP OYUN PARKI, AHŞAP OYUN PARKI İMALATI, AHŞAP OYUN PARKI FİYATLARI, AHŞAP OYUN EVİ