Ahşap Evler

Ahşap Ev, Doğal Ahşap Ev Modelleri, Ahşap Ev Fiyatları, Dubleks Ahşap Ev Fiyatları Ahşap Evler, Çatı Katlı Ahşap Evler ve daha fazlası Yıldız Park'ta. Tüm ahşap ev modellerimiz kendi üretimimizdir.

Ahşap Ev Fiyatları

Ahşap ev fiyatları üretilecek ev projesinin ebatına ve malzeme kalitesine göre farklılık göstermektedir. Ahşap Ev Fiyatları malzeme fiyatındaki değişikliklere bağlı olarak değişim göstermektedir. Emprenye edilmiş 1. sınıf çam ahşaplar ithal edilmektedir. İthal edilen ürünün fiyatı döviz kurundan etkilenmektedir. Doğal Ahşap Ev Fiyatlarını etikeleyen diğer husus ise işçiliktir. Kaliteli işçilik özen ve zaman istemektedir. Mevsimsel etkiler, çevresel faktörler, doğal afetler ve fiziksel müdahelere dayanıklı ahşap ev üretimi için Yıldız Park Ahşap olarak 1. sınıf emprenye edilmiş çamlar ve kullanılmaktadır.

Doğal Ahşap Ev Modelleri

Doğal ahşap ev modelleri kendi tasarımımız ve imalatımızdır. Size özel istediğiniz tasarımda da ahşap ev imalatı yapmaktayız. Ahşap Evler kullanım alanına göre çiftlik evi, kütük ev, bağ evi, ahşap köy evi, ağaç ev olarakta adlandırılır.

Her mevsim kullanabileceğiniz ahşap ev modelleri, sizler için doğal ve pratik bir yaşam alanı olarak tasarlandı. Kalın ahşap malzeme ile sağlanan kaliteli ses ve ısı yalıtımı ile kolay kurulum özelliği, bahçenizde veya arazinizde rahatlıkla kullanabilmenizi sağlar. Yaşam alanınızı keyifli ve konforlu hale getiren Yıldız Park Ahşap, uygun ödeme seçenekleri sunarak ideal evinize ulaşmanıza yardımcı olur.

Ahşap Evler Fiyat Listesi

ModelFiyat
AHŞAP EV ve KÜTÜK EV13.500,00
AHŞAP EV AĞAÇ EV13.500,00
DOĞAL AHŞAP EV 13.500,00
AHŞAP BAĞ EVİ13.500,00
AHŞAP ÇİFTLİK EVİ17.500,00
AHŞAP KÖY EVİ13.500,00